شن جادویی کینتیک سند اصل

شن جادویی کینتیک سند اصل، بهترین و پر فروش ترین بازی سال مناسب کودکان بالای ۳سال جهت افزایش قدرت خلاقیت و هماهنگی ذهن با دست وبدن

عرضه شده در رنگ های شاد

در بسته بندی شیک و زیبا 

بسیار نرم و با کیفیت 

مخصوص کودکان بالای سه سال 

 

 

 

یکی از نیازهای مهم کودک در این دوران برای افزایش هوش و خلاقیت و درک و لمس واقعی محیط  اطرافش بازی کردن می باشد، به ویژه بازی کردن با خاک و ماسه که تمامی روانشناسان و درمانگرها بازی با خاک و ماسه را حتی گاها برای بزرگترها نیز توصیه می کنند.

اما مشکل اساسی اینجاست که کار با ماسه در منازل و مراکز آموزشی،آلودگی، کثیف شدن و پخش شدن آن در محیط را به دنبال دارد،و اینجاست که محصول بسیار جالب و کارا به نام شن جادویی کینتیک سند به کمک ما می آید که از نظر شکل ظاهری همانند شن و ماسه است.

قیمت شن جادویی کینتیک سند اصل : 14000 تومان

ارزان ترین و مطمئن ترین در ایران

کیفیت: اصل و درجه یک (تضمینی)

 

 

 

 

بافت شن جادویی مانند خمیر بازی می باشد اما تمامی خصوصیات شن و ماسه را بدون عوارض و ضرر و زیان و بدون ایجاد حساسیت پوستی ؛دارا میباشد و کاملا از نظر بهداشتی مورد تایید بهداشت جهانی می باشد. پس لازم نیست نگران عوارض و ضرر آن باشید و با خیال راحت بگذارید کودک دلبند شما با آن بازی کرده و ذهن و خلاقیت خود را به نمایش بگذارد،شن جادویی کینتیک سند هیچ حساسیتی برای پوست ظریف کودکان شما ایجاد نمی کند.

 

 

 

 

 

شن جادویی کینتیک سند بهترین روش برای رهایی از  مشکلات درونی و رسیدن به آرامش فکری می باشد، و قدرت ریسک پذیری و شهامت و همچنین قدرت تخیل کودک را بالا برده و تقویت می کند.

 

 

ویژگی هایی شن جادویی کینتیک سند:

حفظ همیشگی خاصیت چسبندگی خود

هرگز مانند خمیر بازی خشک نمی شود

بدون هیچ گونه ضرر و عوارضی برای پوست ظریف و حساس کودکان

هماهنگی دست و ذهن را تقویت می کند.

افزایش قدرت خلاقیت

مخصوص کودکان  بالای سه سال

 

 

هم اکنون می توانید برای خرید شن جادویی کینتیک سند با قیمت پایین ،پس از کلیک روی دکمه خرید پستی و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا به مامور پست بپردازید.

 

قیمت شن جادویی کینتیک سند اصل : 14000 تومان

ارزان ترین و مطمئن ترین در ایران

کیفیت: اصل و درجه یک (تضمینی)

 

 

 


فروشگاه اینترنتی قالب میوه پاپ چف